כרטיס ברכה מעוצב עם שבלונת חיתוך של SUE WILSON

הפעם השתמשתי בשבלונת חיתוך של סו ווילסון מהסידרה הספרדית . כל שבלונות החיתוך של SUE WILSON הן אלגנטיות מאד וניתנות לשילוב אחת עם השנייה מאותן סדרות. קיימות סדרות נוספות איטלקית, צרפתית ,קליפורניה ואוסטריה ועוד… כל הסדרות במראה של תחרה אלגנטית ומעוצבת בסגנונות שונים.

DSC_0833

DSC_0008 (1)

הסט כולל 4 שבלונות המשתלבות זו בזו וכולות להתאים גם לסטים נוספות מאותה סידרה – SPANISH COLLECTION – SWVILLE 

DSC_0827

על כרטיס ברכה לבן הודבקו על האלמנטים שהורכבו משבלונות החיתוך. יש לציין שאחרי כל חיתוך העברתי את השבלונה פעם נוספת במכונה להבלטה.

 1. חתכתי את הבסיס מהמסגרת של השבלונה.

2.לאחר מכן חתכתי שני חלקים מהחלק המרכזי והמסגרת הקטנה יותר ביחד , את חתוך בצעתי פעמיים פעם אחת בצבע לבן ופעם נוספת בצבע ורוד. הדבקתי את שני החלקים זה לזה בעזרת דבק דו צדדי. כרכתי  סרט ורוד. את שני החלקים הללו הדבקתי בעזרת דבק דו צדדי עם הגבהה לחלק הראשון.

 3. בשלב הזה חתכתי את החלק המרכזי הקטן  והדבקתי אותו עם דבק דו צדדי עם הגבהה . הוספתי סרט ורוד ופרחים לקישוט. על הפרחים הוספתי נגיעות של דבק שימר ועליו פיזרתי אבקת נצנצים .

DSC_0825כרטיס נוסף בעיצוב קצת שונה בעזרת אותה שבלונת חיתוך. 

טיפ חשוב: על מנת לשחרר את כל החתוכים העדינים של השבלונה כדאי להוסיף בין השבלונה לקארדסטוק נייר שעווה . ניתן להשיג בכל סופרמרקט. השעווה עוזרת לחלקים הקטנים להשתחרר בקלות לאחר החיתוך.

מכשיר נפלא לניקוי שבלונות חיתוך של חברת SPELLBIDRES
סדנת מיקס מדיה - תמונת קנווס